Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Arizona

Arizona satılık emlak

Arizona, Amerika Birleşik Devletleri'nin güneybatısındaki bir eyalettir ve Meksika ile Amerika, Kaliforniya, Utah, Colorado ve New Mexico gibi diğer ABD eyaletlerini sınırlayan olağanüstü bir çöl cenneti. En büyük şehir ve devlet başkenti Phoenix'tir. Arizona güneyde güneşli çöller ve kuzeydeki güzel çam ormanları ile çeşitli bir manzara sunuyor. Arizona'da satılık özel mülkler eyalet çapında bulunabilir. Scottsdale, Sedona, Paradise Valley, Phoenix, Tucson ve Mesa'nın hepsi Arizona'da satılık en iyi ve lüks özelliklere sahiptir. Ancak sofistike kentsel seçeneklerle ilgilenenler bile, Arizona'nın tüm büyük şehirlerinde bulunabilecek prestijli ve modern lüks mülkler tarafından hayal kırıklığına uğramayacaklar. Flagstaff, Tucson ve Alpine, mükemmel kayak merkezlerine ve olağanüstü bir manzara zenginliklerine sahiptir. Diğer ilgi çekici yerlerin arasında, Grand Canyon ve tarihi Route 66, kırmızı kumtaşı kayaları ve birçok Hollywood yapımında ölümsüzleştirilmiş Monument Valley gibi muhteşem manzaraları ile unutamayacağız. Arizona'nın güzelliği göze hitap ediyor, olağanüstü ve gerçek anlamda çekici.

Emlak piyasasının eğilimini tahmin etmeye çalışmak çok zor çünkü bir yıl bir alıcının pazarı. Bir sonraki satıcı bir pazar olabilir. Mülkiyet için garanti edilen bir şey, hiçbir şeyin garanti edilmemesidir. Bir emlak piyasasının nasıl olacağını kesin olarak bilemezseniz bile, kesinlikle emin tahminler yapabilirsiniz.

Phoenix 2017'de Arizona'da satılık emlak için en iyi yıllardan biriydi. 2017 yılında satılan ve işlem gören ev sayısı, bir önceki yıla göre% 6 oranında artmıştır. 2017 yılı rekor bir yıl iken, 2006 yılında satılan ev sayısı kadar iyi değil.

Peki 2018 için ne beklemeliyiz? Muhtemelen 2017'ye çok benzer ve devam etmek

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 32722

Satilik Ev, Arizona, Maricopa County, Phoenix, 2343 East Orangewood Avenue

4,035,308.02TRY
Satilik
Ev

263.29 m²
$ 749k Güneybatı ABD Arizona Biltmore ev satılık ev !! Bu, Piestewa Tepesi'nin tabanında, yürüyüş ve ranza parkurlarına özel girişi olan bir ev satın ...
Cod. 17811

Satilik Villa, Arizona, Maricopa County, Wickenburg, 790 W. Bralliar Rd

12,930,225.96TRY
Satilik
Villa

465 m²
Bu da konuk evi ile 465 m² büyüklüğünde evi (mobilyalı büyük bir bölümü) vardır ve 8 hektar veya iyi karadan 80 000 m. En cazip yatırım varlıkları b...
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB